OCEAN21 - składniki:

.
:: Algae Extract (8)
.
:: Pau D'Arco
.
:: Carrot Extrakt
.
:: AloeVera Juice
.
:: Cranberry Juice Concentrate
.
:: Red Beet Extrakt
.
::  Blueberry extract
.
:: Omega 3 z alg
.
:: Trace Mineral Complex


Szukaj w serwisie:  
 

 


.:: EKSTRAKT Z MARCHWI  WŚRÓD BOGACTWA SKŁADNIKÓW OCEAN21 (cz.2) :.

Ekstrakt marchwi zawarty w Ocean21, dostarcza chorym komórkom sporych ilości łatwo przyswajalnych witamin i makro- i mikroskładników oraz aktywnych enzymów. Składniki te pozwalają chorym komórkom pozbyć się toksycznych jadów i nabrać sił. Wspomagają leczenie alergii, wrzodów żołądka i dwunastnicy, obniżają kwasowość żołądka w nadkwasocie, refluksie żołądka. Pomagają również w leczeniu chorób nowotworowych, a szczególnie płuc, pęcherza i układu trawienia. Pewien Amerykanin Jay Kordish w wieku 25 lat wyleczył się z nowotworu pęcherza popijać szklankę soków warzywnych z dużą ilością marchwi 13 razy dziennie co godzinę, wg. zaleceń dr Maxa Gersena.  Forma liofilizowana wyciągu z marchwi - w 1 miarce 30ml Ocean21 znajduje się aż 350 mg liofilizowanego ekstraktu z marchwi, co sprawia, iż podawanie 2-3 razy dziennie po 30ml OCEAN21, powinno dostarczyć odpowiedniej ilości ekstraktu do leczenia chorób nowotworowych.

Ekstrakt marchwi z Ocean21, odtruwa nerki i alkalizuje cały układ moczowy, który przechodzi u mężczyzn przez gruczoł krokowy. W ten sposób sprzyja pielęgnacji oraz zapobiega przerostowi i zapaleniu gruczołu krokowego (prostaty). Dzięki alkalizacji nerek i narządów płciowych, ekstrakt z marchwi jest pomocny w leczeniu chorób układu moczowo-rozrodczego u kobiet. Zapobiega częstym infekcjom pęcherza oraz powoduje usuwanie kwaśnego - żrącego śluzu z układu rozrodczego. Rozpuszcza kryształki kwasu moczowego odłożone w mięśniach i w nerkach, usuwa szkodliwe substancje, które gromadząc się, mogą powodować osłabienie mięśni w tym mięśnia sercowego, wady serca, podagrę, reumatyzm, zmęczenie i bolesność mięśni. Zawiera dużo potasu dzięki czemu pomaga usuwać złogi z naczyń krwionośnych, wzmacnia osocze oraz zwiększa zawartość hemoglobiny we krwi. Zmniejsza zwapnienie naczyń, dzięki czemu zapobiega rozwojowi miażdżycy oraz nadciśnieniu.

Kiedy czujesz, że zbliża się ból głowy, warto wypić 30ml soku OCEAN21 wraz ze szklanką wody. Dzięki temu Twój mózg otrzyma składniki odżywcze i  tlenu, a toksyny zostaną oczyszczone.   Więcej